StudieMatch
Zoeken
Menu

Particuliere Inburgering ONA 64 uur

Cursus of training

Je kunt je hiervoor niet (meer) aanmelden

In het kort

Wilt u inburgeren en moet u ook verplicht het onderdeel Oriëntatie op de Nederlandse arbeidsmarkt (ONA) te volgen? Dan helpen wij u graag!

Met deze cursus leert u alles over de Nederlandse arbeidsmarkt en het vinden van een baan.

Je kunt je hiervoor niet (meer) aanmelden

Oriëntatie op de Nederlandse arbeidsmarkt

Oriëntatie op de Nederlandse arbeidsmarkt (ONA) is niet voor iedereen een verplicht onderdeel van de inburgering. Daarom is deze cursus los te volgen bij Zadkine. 

Moet u ONA examen doen of twijfelt u hierover? Schrijf u alsnog in.

Tijdens het intakegesprek bekijken we samen welke cursus het beste bij u past.

Het programma

Tijdens het ONA examen moet u vertellen over wat voor werk u graag zou willen doen in de toekomst. Ook wordt u gevraagd om een portfolio aan te leveren waaruit blijkt wat u in het verleden hebt gedaan qua werk.

De cursus gaat u helpen om u op het examen voor te bereiden. In de lessen maakt u kennis met de Nederlandse arbeidsmarkt en de mogelijkheden die u heeft in Nederland. 

Samen kijken we naar uw doelen en wat u graag zou willen op het gebied van werk. 

Wat kost deze cursus?

Deze cursus kost € 350,-      

U kunt zelf betalen of een lening aanvragen bij DUO. U kunt pas starten na toekenning van de lening of betaling van het cursusgeld.

Waar volg ik de cursus?

U kunt deze cursus volgen in Rotterdam Zuid.