Gezondheidszorg, Welzijn & Optiek

Voordat je begint aan een vervolgstudie, wil je weten hoe je opleiding werkelijk is. Hiervoor kun je een dagje meelopen. Je volgt een dagdeel enkele lessen om een indruk te krijgen van de opleiding waarin je geïnteresseerd bent en van het beroepsbeeld.
Stuur een e-mail naar de contactpersoon van de opleiding van jouw keuze en geef aan bij welke opleiding je graag wilt meelopen. Wij nemen dan contact met je op. 

Assisterenden in de Gezondheidszorg, niveau 4

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag


Verzorgende beroepen, niveau 3 en 4

  • Marconistraat 16, Rotterdam West
    Contactpersoon: de heer W.Steigenga. Stuur een e-mail naar h.steigenga@zadkine.nl
  • Sportlaan 13, Spijkenisse
    Contactpersoon: mevrouw H. Bosch. Stuur een e-mail naar: h.bosch@zadkine.nl

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag

 

Maatschappelijke zorg, niveau 3 en 4

  • Marconistraat 16, Rotterdam West
    Contactpersoon: mevrouw H. Bouhtala. Stuur een e-mail naar h.bouhtala@zadkine.nl
  • Sportlaan 13, Spijkenisse
    Contactpersoon: mevrouw S.Steentjes. Stuur een e-mail naar s.steentjes@zadkine.nl

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag


Pedagogisch werk, niveau 3 en 4

  • Marten Meesweg 50, Rotterdam Oost
    Contactpersoon: mevrouw M. Kok. Stuur een e-mail naar m.f.kok@zadkine.nl
  • Eikenlaan 88G, Spijkenisse
    Contactpersoon: mw. B. Keskin. Stuur een e-mail naar b.keskin@zadkine.nl

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag



Sociaal werk, niveau 3 en 4

  • Marconistraat 16, Rotterdam West
    Contactpersoon: mw. N. Selbeck. Stuur een e-mail naar n.selbeck@zadkine.nl

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag

NB:
Vanaf september 2017 sluit de locatie Marconistraat 16 te Rotterdam. De opleidingen verhuizen naar de locatie Benthemplein 15 te Rotterdam Centrum.

 

Optiek, niveau 2, 3 en 4

  • Marconistraat 16, Rotterdam West
    Contactpersoon: de heer M. Kok. Stuur een e-mail naar m.kok@zadkine.nl

Schrijf je nu in voor de Meeloopdag

NB.
Vanaf september 2017 sluit de locatie Marconistraat 16 te Rotterdam. De opleiding Optiek verhuist naar de locatie Marten Meesweg 50 in Rotterdam Oost.

Cookies

Voor een volledige werking van de website worden cookies op uw computer gezet. Daarnaast worden cookies geplaatst voor het bijhouden van bezoekersgedrag binnen Google Analytics, de werking van socialmedia-knoppen en reactiemogelijkheden op blogberichten. Wilt u meer informatie over hoe deze website omgaat met uw privacy en welke cookies worden opgeslagen, lees dan onze cookiepagina.